SÚS ocenil nejlepší závodníky z řad dětí a mládeže

Dne 3. 12. 2018 ocenil Odbor mládeže SÚS nejúspěšnější děti a mládež ve všech kategoriích a technikách – rybolovná technika, Zlatá udice, muška, plavaná, přívlač, feeder.

Ocenění, kterého se zúčastnil celý odbor mládeže a předseda SÚS Dušan Hýbner, bylo předáno v prostorách restaurace U přístavu na Zbraslavi. Pro přítomné rodiče a děti bylo připraveno drobné občerstvení.

Vedoucí odboru Jiří Eichler poděkoval za reprezentaci dětí a mládeže v rámci územního svazu i mimo něj a za dosažené vynikající výsledky. Ocenil a poděkoval za přístup rodičům, kteří děti podporují a umožňují jim tak vyniknout v rybářském sportu. Oceněni jsou děti jak za letošní rok, tak za období roku 2014 až 2018. Je potěšující, že mnoho dětí je již ve svém věku vzorem pro své nejbližší okolí.

Oceněni byli:

Rok 2018 – přívlač

Kategorie U14
Pavel Franče – MO Křivoklát, 1. místo v juniorské lize U14 2018 a první vicemistr MMČR
Aleš Vorel – MO Rakovník, 2. místo v juniorské lize U14 2018 a druhý vicemistr MMČR

Kategorie U18
Samuel Bílý – MO Rakovník, 1. vicemistr MMi SR, 2. místo v juniorské lize a mistr ČR
Daniela Truhlářová – MO Vlašim, 2. místo MČR přívlač seniorů ženy

Ocenění 2014 – 2018
Daniela Truhlářová – MO Vlašim, za poslední 4 roky v žebříčku 2x druhá a 1x třetí v kategorii U14. V roce 2017 a 2018 v kategorii U15 5. místo a 3. na MMiČR juniorů, v roce 2016 1. MMi Slovenské republiky, v roce 2017 2. místo MČR přívlač seniorů ženy, v roce 2018 3. místo MČR přívlač seniorů ženy

Rok 2018 – Plavaná

Kategorie U15
David Vrba – MO Plaňany, mistr republiky 2018, člen vítězného družstva MO Plaňany (II. liga), reprezentant MS Itálie 2018, vítěz Středočeské juniorky 2018.
Tereza Smitková – MO Plaňany, členka vítězného družstva MO ČRS Plaňany Colmic 2. liga sk. B, vítězka sektoru MiČR juniorů U15, MČR juniorů a žen a 3. místo Přerovský pohár U15
Eliška Hanyková – MO Plaňany, 2.místo Středočeská juniorka U20, reprezentace SÚS na MiČR žen, 3. místo Přerovský pohár U15

Ocenění 2014 – 2018
Šimon Svátek – MO Nové Strašecí, několikanásobný reprezentant ČR, účast na MS 2013 Francie, 2014 Holandsko (11.), 2015 Srbsko (7.), 2016 Portugalsko (13.), 2017 Irsko (11.), 2018 Itálie (11.)

Rok 2018 – muška

Jan Bureš – MO Brandýs nad Labem, od roku 2017 reprezentant ČR a účastník MS, v roce 2018 bronzová medaile z MS, vítěz dlouhodobé celostátní pohárové soutěže (7 závodů) v roce 2018, MiČR jezero 2018
Vojtěch Marek – MO Vlašim, třetí v dlouhodobé celostátní pohárové soutěži (7 závodů) 2018, MiČR jezero 2018, opakovaný medailista, zaznamenal za poslední rok největší výkonností vzestup, medailista i z pohárových závodů dospělých 2018
David Sušil – MO Brandýs nad Labem, dlouhodobě nejlepší český junior muškař v kategorii benjamin 2018 , několikanásobný MiČR a vítěz závodů

Zlatá udice 2018
Jan Linhart – MO Mladá Boleslav, 2. místo z ZU národní kolo v disciplíně znalostí, lov na plavanou, celkové 3. místo v jednotlivcích kategorie Junior 2018
Vojtěch Šedivý – MO Mladá Boleslav, 4. místo z ZU národní kolo, v disciplíně znalostí, lov na plavanou, rybolovné techniky celkové 13. v jednotlivcích kategorie žák 2018

Ocenění 2014 – 2018
Jan Linhart – MO Mladá Boleslav, zlatá, stříbrná a bronzová medailová umístění ze ZU v národní kolech v disciplíně znalostí, lov na plavanou, celkové v jednotlivcích kategorie Junior 2018, 2017. V letech 2016, 2015 v kategorii žák
Tobias Kočkár – MO Hořovice, mistr ČR v rybolovné technice 2018
Martin Kulhavý – MO Hořovice, vicemistr ČR v rybolovné technice 2018

Ocenění 2014 – 2018
Tomáš Spáčil – MO Hořovice, pětinásobný mistr ČR v rybolovné technice, vícenásobný mistr světa v rybolovné technice

Rok 2018 – feeder
Michal Zumr – MO Čelákovice, 1. místo MiČR feeder v kategorii Kadet 2018
Lukaš Kapusta – MO Čelákovice, 3. místo MiČR feeder v kategorii Kadet do 15 let 2018
Václav Špitálský ml. – MO Čelákovice, 1. místo MiČR feeder v kategorii Junior 2018

Za OM Jiří Eichler