Skvělé závody O pohár předsedy SÚS

Závody O pohár předsedy SÚS měly nejen velmi dobrou úroveň, ale i vynikající atmosféru a skvělou účast – 130 závodníků, to považujeme za velký úspěch.

IMG_5258Z prvního místa se nakonec radoval Jan Cablk z MO Pravonín, druhý skončil Vladimír Horák z MO Praha Hůrka a třetí příčka patřila Petru Molekovi z MO Plzeň 1.

Ale pojďme popořadě. První závodníci začali na revír Jelito najíždět už ve čtyři hodiny ráno, mezi účastníky bylo 6 handicapovaných soutěžících, ale i reprezentanti v plavané a feederu.

Závodů se účastnili členové 30 místních organizací nejen z SÚS, ale i ze Západočeského, Jihočeského, Severočeského a Pražského ÚS.

Lovit se začalo přesně v 8 hodin a závodilo se bez přestávky do 12 hodin.

Ryby sice braly, ale čekali jsme, že úlovků bude ještě více. V ulovených rybách převládal kapr, amur, cejn, perlín.

I přes panující vedro byla po celý den výborná atmosféra, spokojeni byli lovící i návštěvníci a závody splnily přesně to, proč se pořádaly – propagovali jsme IMG_5009rybářství, proběhla řada setkání a jak se říká, stmelili jsme kolektiv.

Veškerý výtěžek z akce bude použit pro LRU SÚS sekce feeder, která se na závodech ze všech sekcí LRU SÚS podílela nejvýrazněji.

Ihned po závodech jsme měli pozitivní ohlasy, které se následně přenesly i na sociální sítě.IMG_5162

„Jsem nadšený. Byli jsme tu od pátku a vše klapalo na jedničku, což po závodech kvitovali i soutěžící, a to je pro nás velké ocenění. Stejně tak, jako zájem lidí, kteří se přišli jen podívat. Účast předčila mé očekávání, i když každý, kdo mě zná, ví, že budu spokojený, až budeme moci ohlásit, že máme plno a již žádná volná místa nejsou,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner. „Potěšilo mě, že závody již přesáhly oblast Středočeského kraje a přijeli rybáři i z jiných územních svazů. IMG_5067Vždycky budou u nás vítáni. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na přípravě a průběhu podíleli, to znamená celému organizačnímu výboru v čele s ředitelem závodu a předsedou LRU SÚS panem Zahrádkou, sekretariátu za přípravu revíru a především našim sponzorům – Ministerstvu IMG_5560zemědělství, společnostem Maso Třebovle a Mivardi. Založili jsme krásnou tradici a uděláme maximum, aby příští ročník překonal ten letošní,“ dodal předseda SÚS.

Pohár předsedy 2016 – výsledky, Jelito

Všem, kteří dnes na Jelito dorazili, ještě jednou děkujeme! A za rok se na vás všechny těšíme!