Mnichovohradišťský kroužek měl vánoční besídku

Konec roku se nám nezadržitelně blíží a rybářský kroužek v Mnichově Hradišti ukončil svou letošní část vánoční besídkou. Velice nás těší, že nás navštívil starosta a místostarosta Mnichova Hradiště pan Lochman s panem Bínou a předseda Středočeského rybářského svazu Dušan Hýbner.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVšichni zástupci popřáli dětem krásné Vánoce a spousty hezkých chvil strávených u vody. Na závěr své návštěvy rozdali dětem spousty dárečků a poděkovali vedoucím za práci s mládeží. Za vše tímto moc děkujeme!

Hodina následně pokračovala. Děti měly za úkol si připravit pro své kamarády povídání o své nejoblíbenější rybě. Příprava probíhala už doma a nutno dodat, že některé namalované ryby, byly opravdu krásné a všichni si na tom dali záležet. Nejvíce převládala štika a pstruh. Povídalo se ale i o sumcovi, okounu, úhoři, lipanu, amurovi a OLYMPUS DIGITAL CAMERAdalších našich sladkovodních rybách. Od MO děti pak dostaly pouzdra na doklady, členské legitimace a čokoládového kapříka.

Děkujeme všem za podporu v letošním roce. Hlavně pak odboru mládeže při SÚS a městu Mnichovo Hradiště! Přejeme krásné a pohodové svátky!!!

Filip Čermák, odbor mládeže MO Mnichovo Hradiště

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA