Informace pro MO pracující s mládeží – logo MŠMT

Vážení,

Rada ČRS jako hlavní spolek, který distribuuje prostředky poskytnuté z dotací MŠMT územním svazům a místním organizacím ČRS žádá , aby v souladu s pravidly poskytování příspěvků bylo logo poskytovatele zobrazeno na webech a materiálech těch subjektů, které příspěvky na akce dětí a mládeže z MŠMT čerpají. Logo, pravidla jeho použití a stručné vyjádření k používání poskytnuté MŠMT naleznete v příloze.

Současně upozorňujeme všechny rybářské spolky, které pracují s mládeží a žádají o příspěvky od obecních a městských úřadů, že mohou na svých žádostech používat logo „Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s mládeží na roky 2016 – 2020“.

Zde je možno stáhnout loga:

Více informací poskytne sekretariát SÚS nebo vedoucí odboru mládeže.

Vyjádření k používání loga

MŠMT – manuál k použití loga

logo k Titulu l MSMT_logotyp_text_cz MSMT_logotyp_text_cz MSMT_logo_bez_textu MSMT_logo_bez_textu_inverz MSMT_logo_bez_textu_grey MSMT_logo_bez_textu_black