Vánoční besídka Rybaříků MO Beroun

Včerejší den byl opravdu báječný. Rybaříci měli Vánoční besídku v nově vymalované klubovně MO, která byla poslední akcí kroužku v tomto roce.

DSCF0019Nechyběl vánoční stromeček, cukroví, které děti přinesly, aby i ostatní kamarádi z kroužku ochutnali vánoční výtvory maminek.Také jsme pro děti nechali objednat obložené mísy a chlebíčky pro nás dospěláky, a další laskominy.Věřte mi, že se spořádalo vše během jedné hodiny.

Milým překvapením pro děti byla návštěva předsedy SÚS Dušana Hýbnera a Martina Šoltyse za firmu Lucky John DSCF0033a LK Baits, včetně jeho dcery Denisy, která je zároveň reprezentantkou SÚS v juniorské lize v přívlači. Dětem přivezli spousty dárečků, ze kterých byly nadšené. Jako se to dělá už léta ve školních třídách, tak u nás si mezi sebou děti vylosovaly své kamarády z kroužku, které také obdarovaly drobnými dárky.

Když už tak mluvím o dárcích, tak tímto děkuji všem našim sponzorům a SÚS za podporu. Jak jsem psal výše, děti byly opravdu nadšené a z letošního posledního DSCF0029kroužku odcházely plné zážitků a emocí. Besídku jsme ukončili neopomenutelným táborovým pokřikem „Brekeke, brekeke, brekeke“

Ještě jednou Všem VELKÝ DÍK

S přáním krásného prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a úspěchů do nového roku a pozdravem Petrův zdar přejí Rybaříci MO Beroun.

Václav Fishing Růžička, Jakub Jonáš a Petr Šindelář – vedoucí mládeže MO Beroun.

DSCF0009 DSCF0010 DSCF0023 DSCF0024 DSCF0025 DSCF0031