Ustanovení RS s celokrajskou působností a seznam členů

Jak jistě již víte, byla rámci plnění usnesení územní konference z roku 2014 a v souladu se statutem společného rybolovu sdružených MO, ustanovena Rybářská stráž s celokrajskou působností.

RS-e1419712942254V současné době má 21 členů, kteří jsou z výboru SÚS, hospodářského odboru SÚS a dozorčí komise SÚS.

Veškeré náklady na činnost členů RS s celokrajskou působností bude hradit ze svého rozpočtu SÚS, jejich kontroly pak půjdou k plusu MO, na jejichž revírech budou kontroly provedené. Je to první krok ke zvýšení kvality ostrahy našich revírů a ke kontrolám zarybňování.

Členové rybářské stráže již fungují a nyní vám je představujeme v příloze této zprávy. U každého člena je uvedený telefonický kontakt, v případě nutnosti ho neváhejte využít.

Seznam osob ustanovených na celokrajskou působnost RS k 5. 6. 2017

RS celokrajská