Středočeši vyhráli Ligu mládeže v rybolovné technice

Družstvo MO ČRS Hořovice složené ze dvou Hořovických závodníků (Martin Kulhavý a Tobias Kočkár) a dvou závodníku ze Sedlčan (Václav Calta a Vojtěch Burda) vyhrálo, jak jarní tak i podzimní kolo a stalo se suverénně vítězem Ligy mládeže v rybolovné technice.

DSC_9620Jarní kolo pořádal Frýdlant v Čechách, který se stal již tradičním pořadatelem závodů v rybolovné technice a připravil mladým závodníkům výborné podmínky k nejlepším výkonům. Druhé kolo – podzimní, pořádal MO ČRS Písek, který dokáže závodníkům připravit také vždy perfektní podmínky, a za to mu patří velké poděkování.

Středočeši měli v soutěži ještě jedno želízko v ohni a to družstvo MO Sedlčany, tento tým byl složený pouze z dívek a také ze dvou MO a to ze Sedlčan (Lucie Hodíková, DSC_9637Zuzka Caltová, Terka Tůmova) a z Hořovic Amálka Ungrová. Toto družstvo se bohužel nepodařilo dát ani na jednom závodě kompletně (4 závodníci) dohromady, ale i tak podávala děvčata parádní výkony na hranici svých množností.

V celé soutěži bylo klasifikováno celkem 15 týmů z celé republiky, a i když je to soutěž týmová, tak stojí za zmínku výkon Václava Calty, který měl v obou kolech nejlepší DSC_9620výsledek ze všech závodníků a velkým dílem se podílel na celkovém vítězství.

Výsledky – Liga mládeže 9. 9. 2017

Všem našim závodníkům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci našich MO a také za reprezentaci Středočeského územního svazu, který rybolovnou techniku v našem kraji podporuje a bez této pomoci by se nám jen těžko dařilo dosahovat tak krásných výsledků.

Radek Spáčil

DSC_9602 DSC_9639 DSC_9647