Archiv štítku: slevový kupon

CIMG2658

Středočeský územní svaz plní další bod ze svého programu, když rozjíždí slevovou akci na první nákup zboží pro začínající rybáře ve věku do 16 let. Slevové kupony jsou v těchto dnech pracovníky svazu distribuovány na jednotlivé místní organizace. V každém okrese byla vybrána jedna prodejna s rybářskými potřebami, která souhlasila s účastí v projektu a u ní budou moci začínající rybáři slevový kupon uplatnit.

„V první řadě bych chtěl všem našim obchodním partnerům poděkovat, že do toho s námi šli a že chtějí pomoci podpořit rybolov dětí a mládeže v rámci našeho kraje,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner. „Náš koníček je finančně poměrně náročný a u našich dětských členů pak tato finanční zátěž dopadá na rodiče. Proto jsme se pokusili vymyslet, jak jim alespoň trošku ulevit a přitom děti k nám přilákat. Myslím si, že sleva 18 až 20 procent na první nákup není zanedbatelná a věřím, že ji řada našich členů využije,“ dodal Hýbner.

kzSlevový kupon je určený pro děti a mládež do 16 let na první nákup vybavení, který však nesmí přesáhnout částku 5000 korun a nevztahuje se na již zlevněné zboží. Přesný postup, jak s kupony nakládat, obdrží každá MO a celá akce bude zahájena 1. ledna 2015.

„Pustili jsme se do projektu, který nemá v českém rybářství obdoby. Těší mě nejen vstřícnost všech zúčastněných, ale i rychlost, s jakou jsme tuto akci dokázali zrealizovat. Podle mě je to správný krok, který pomůže i všem našim obětavým rybářům, kteří se v místních organizacích o děti a mládež starají. Od nás je to jasný signál, že o podpoře dětí a mládeže nehodláme jen mluvit, ale především chceme pro ni něco dělat,“ dodal Hýbner.

Spolupracující prodejny:

Rybashop – Zdena Pacovská, Kolín