Archiv štítku: slevový kupon

Středočeský územní svaz plní další bod ze svého programu, když rozjíždí slevovou akci na první nákup zboží pro začínající rybáře ve věku do 16 let. Slevové kupony jsou v těchto dnech pracovníky svazu distribuovány na jednotlivé místní organizace. V každém okrese byla vybrána jedna prodejna s rybářskými potřebami, která souhlasila s účastí v projektu a u ní budou moci začínající rybáři slevový kupon uplatnit.

„V první řadě bych chtěl všem našim obchodním partnerům poděkovat, že do toho s námi šli a že chtějí pomoci podpořit rybolov dětí a mládeže v rámci našeho kraje,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner. „Náš koníček je finančně poměrně náročný a u našich dětských členů pak tato finanční zátěž dopadá na rodiče. Proto jsme se pokusili vymyslet, jak jim alespoň trošku ulevit a přitom děti k nám přilákat. Myslím si, že sleva 18 až 20 procent na první nákup není zanedbatelná a věřím, že ji řada našich členů využije,“ dodal Hýbner.

kzSlevový kupon je určený pro děti a mládež do 16 let na první nákup vybavení, který však nesmí přesáhnout částku 5000 korun a nevztahuje se na již zlevněné zboží. Přesný postup, jak s kupony nakládat, obdrží každá MO a celá akce bude zahájena 1. ledna 2015.

„Pustili jsme se do projektu, který nemá v českém rybářství obdoby. Těší mě nejen vstřícnost všech zúčastněných, ale i rychlost, s jakou jsme tuto akci dokázali zrealizovat. Podle mě je to správný krok, který pomůže i všem našim obětavým rybářům, kteří se v místních organizacích o děti a mládež starají. Od nás je to jasný signál, že o podpoře dětí a mládeže nehodláme jen mluvit, ale především chceme pro ni něco dělat,“ dodal Hýbner.

Spolupracující prodejny:

Rybashop – Zdena Pacovská, Kolín