Nově jsme schválili příspěvek pro všechny reprezentanty ČR z našeho ÚS

Jako Středočeský územní svaz jsme vždy hrdí na to, když se některému našemu sportovci podaří proniknout do reprezentace České republiky a ČRS, a dostane tak možnost bojovat na mistrovství světa či Evropy.

DSC_0081Zároveň si však velmi dobře uvědomujeme, že náklady na šampionáty jsou vysoké a z části jdou na vrub samotných reprezentantů. Proto jsme na dubnovém zasedání výboru SÚS rozhodli každému reprezentantovi ČR z našeho územního svazu, jenž byl nominován na tyto šampionáty, jednorázově přispět částkou 5 000 korun.

DSC_3908„Chceme tím našim reprezentantům pomoci, vnímáme to pro ně i jako motivaci a zároveň tím chceme ukázat, že se k nim hrdě hlásíme a věřím, že i oni to tak cítí směrem k našemu DSC_0647územnímu svazu,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

O příspěvek je možné zažádat elektronicky, na základě nominace do reprezentace, u vedoucího LRU SÚS pana Zahrádky na e-mailu: zahradka@domos.cz. Do žádosti je nutné uvést číslo bankovního účtu, na který má být částka poukázána.

17990892_418626618497192_4812374377165536059_n

 

„Příspěvek je možné čerpat již od 1. 5. 2017 a vztahuje se na všechna odvětví sportovního rybolovu v našem územním svazu, tedy na přívlač, fedeer, plavanou, mušku, rybolovnou techniku, na handicapované rybáře a v budoucnu i na položenou nebo kaprařinu,“ sdělil vedoucí LRU našeho ÚS Radek Zahrádka.

honza slovinsko

 

IMG_6696

 

 

 

 

 

 

„Je to náš další příspěvek pro sportovní rybolov. Máme kodex reprezentanta SÚS, děláme vše pro to, aby naše sportovní činnost měla svůj řád, aby naši sportovní rybáři věděli, co po nich chceme a ctili námi nastavená pravidla a teď je podpoříme i finančně. Ostatně kodex reprezentantů brzy vydá i Rada ČRS,“ dodal Dušan Hýbner.