Máme novou místní organizaci – Rudná. Vítejte mezi námi!

20170810_164816[1]

Představujeme naši novou místní organizaci, která 1. září přibude do naší středočeské rodiny. Jedná se o ČRS, z. s., MO Rudná, která je určena rybářům z Prahy západ, kteří chtějí patřit mezi nás.

„Jsme velice rádi, že se našemu územnímu svazu nejen nejvíce v ČRS rozšiřuje členská základna, ale že se nám i každý rok narodí nová MO. Máme z toho opravdu velkou radost. Vítáme vás, přejeme mnoho úspěchů, ať se vám mezi středočeskými rybáři líbí,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

LogoMOCRSRudna„Jsme připraveni novým adeptům Petrova cechu poradit jak se stát členem ČRS, připravit na zkoušky, poradit s výběrem rybářského vybavení a zasvětit do tajů jednotlivých rybolovných technik. Pro děti máme připravený rybářský kroužek, pro začátečníky víkendové výukové programy,“ plánuje předseda nové MO Martin Chmelík.

MO ČRS Rudná sídlí v prostorách Rybářského centra Rudná, které je v provozu od dubna tohoto roku. Otevřeno je od pondělí do pátku od 9.00 do 18.00 hod., v sobotu od 8.00 do 11.00 hod.

KONTAKT:
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Rudná
Masarykova 1291/94a
252 19 Rudná