Kalendář mládežnických akcí 2017

kalen

Rok 2017

ČERVEN

3. Muškařské dny, klub Muškařů Monfish, MO Brandýs nad Labem

3. Dětské rybářské závody (pro děti do 17 let včetně), Podměstský rybník, MO Čáslav

3. O Pohár předsedy Rybářského klubu Příbram – dětské závody, Kášův rybník, MO Příbram, http://www.rkpb.cz/zavody/detske-rybarske-zavod/pravidla-zavodu/

3. Dětské rybářské závody - MO Bělá p/Bezdězem

3. Dětské závody o Pohár předsedy MO Velký Osek - MO Velký Osek

4. Dětské závody - MO Mnichovo Hradiště (Hubálov)

10. „Ve vodě nežijí jen vodníci“MO Beroun (Brdatka)

10. Dětské rybářské závody - MO Rakovník (Olešná)

10. Dětské rybářské závody - MO Mnichovo Hradiště (Hubálov)

10. Kolínský pohár, náborové závody plavaná - MO Kolín

24. Dětské náborové závody, MO Kladruby u Vlašimi

24. Dětské plavačkové závody, MO Plaňany – Nymburk

ČERVENEC

1. – 12. Rybářský tábor –  RZ Lešany, MO  Brandýs nad Labem

23. 7. –  5. 8. Rybářský tábor  – Na Trnávce,  MO Čáslav

29. 7. – 5. 8. Rybářský tábor SÚS  RZ Ludmila Roztoky,  ČRS SÚS – odbor mládeže

SRPEN

5. Vlašimský dravec, náborový závod přívlač děti a mládež, juniorská liga, MO Vlašim

5. – 19. Rybářský tábor – RZ  Loužek, MO Příbram

5. – 13. Rybářský tábor – Podubí – Háj, Sázava 3, MO Týnec nad Sázavou

12. – 19. Rybářský tábor – RZ Kobylníky, Slapy, MO Mladá Boleslav, MO Sedlčany

12. – 19. Muškařský tábor – Jilemnice, řeka Jizera, Klub muškařů, MO Brandýs nad Labem

Sedlčanský cejn, náborové závody, MO Sedlčany (termín bude upřesněn)

ZÁŘÍ

1. Dětský náborový závod – plavaná, Krásná louka, MO Mladá Boleslav

9. Dětský náborový závod, MO Kladruby u Vlašimi

9. Dětské závody O pohár starosty Velkého Oseka - MO Velký Osek

16. Dětský náborový závod  feeder, Berounka, OM SÚS, MO Beroun 

ŘÍJEN

14. Jizerský okounek, tradiční dětské přívlačové závody, MO Mladá Boleslav

22. II. Dvorecká muška, dětský závod, revír SÚS Dvorce u Lysé nad Labem, OM SÚS

29. II. Božkovský duhák, náborový závod, revír SÚS Božkov, OM SÚS a MO Vlašim

 

_________________________________

ÚNOR

8. Uvaž si svou první mušku, od 18 hod Klubovna Muškařů, Náchodská 123, Praha 9 – Horní Počernice, MO Brandýs nad Labem

15. Uvaž si svou první mušku, od 18 hod Klubovna Muškařů, Náchodská 123, Praha 9 – Horní Počernice, MO Brandýs nad Labem

22. Uvaž si svou první mušku, od 18 hod Klubovna Muškařů, Náchodská 123, Praha 9 – Horní Počernice, MO Brandýs nad Labem

BŘEZEN

1. Uvaž jsi svou první mušku, od 18 hod Klubovna Muškařů, Náchodská 123, Praha 9 – Horní Počernice, MO Brandýs nad Labem

5. Kralovická muška (Brandýs nad Labem) náborový závod odboru, MO Brandýs nad Labem

8. Uvaž si svou první mušku, od 18 hod Klubovna Muškařů, Náchodská 123, Praha 9 – Horní Počernice, MO Brandýs nad Labem

15.  Uvaž si svou první mušku, od 18 hod Klubovna Muškařů, Náchodská 123, Praha 9 – Horní Počernice, MO Brandýs nad Labem

22. Uvaž si svou první mušku, od 18 hod Klubovna Muškařů, Náchodská 123, Praha 9 – Horní Počernice, MO Brandýs nad Labem

25.  11. Závody Grádo pro děti a dospělé (revír RMV Grádo), Čelákovice

29. Uvaž si svou první mušku, od 18 hod Klubovna Muškařů, Náchodská 123, Praha 9 – Horní Počernice, MO Brandýs nad Labem

DUBEN

1. Pohár Rachyně – dětský přívlačový závod – náborový, revír Rachyně (OM SÚS)

15. Dvorecké brko – dětský závod, revír SÚS Dvorce u Lysé nad Labem, MO Brandýs nad Labem

22. Dětské plavačkové závody – náborové, MO Příbram

22. 3. kolo Juniorské přívlačové ligy – Písák – Poděbrady, MO Vlašim

23. „Ve vodě nežijí jen vodníci“MO Libice nad Cidlinou (Jezero)

24. „Ve vodě nežijí jen vodníci“MO Plaňany

25. „Ve vodě nežijí jen vodníci“MO Brandýs n/L-St. Boleslav (Kralovický rybník)

29. Dětské rybářské závody - MO Žiželice

29. Dětský náborový závod feeder - MO Čelákovice

29. Dětský rybářský závod - MO Týnec n/Labem

30. Dětský rybářský závod - Rožmitál p/Třemšínem

Místní kolo ZU, (duben , termín bude upřesněn), MO Sedlčany

KVĚTEN

4. „Ve vodě nežijí jen vodníci“MO Čelákovice (Tůň Grádo)

6. – 7. Středočeská juniorka v plavané (pohárový – náborový), Nymburk, MO Plaňany

6.  Dětské závody na Kralovickém rybníku – závody náborové, MO Brandýs nad Labem

6.  30. ročník na Vehlovické tůni – dětské rybářské závody, revír 411167, zároveň Dětský den, MO Mělník

6. Dětské rybářské závody - MO Mnichovo Hradiště (Hubálov)

6. Dětské rybářské závody - MO Mělník

13. Dětské závody Staroboleslavská tůň – závody náborové, MO Brandýs nad Labem

13. Rybářské závody na tůni v Lužci nad Vltavou – závody pro děti a dospělé, revír 411168, MO Mělník

13. Dětské náborové závody, Korzo Obora, MO Příbram

13. Dětské rybářské závody - MO Vlašim

14. Dětské rybářské závody - MO Brandýs nad Labem

14. Dětská rybářské závody - MO Velký Osek (u Močidla)

20.  III. závody „O pohár předsedy SÚS 2017″, revír Sázava 2, MO Týnec nad Sázavou, SÚS, Organizační řád OPP SÚS 2017Závodní řád OPP SÚS 2017Plakát

20. Muškařské dny, klub Muškařů Monfish, MO Brandýs nad Labem

20. Dětské rybářské závody - MO Předměřice n/Jizerou

20. Dětské rybářské závody - MO Benátky n/Jizerou

27. Vrbenský kapr, pro děti a dospělé, tůň ve Vrbně, revír 411168, MO Mělník

Okresní kolo Zlaté udice, (termín bude upřesněn), MO Mladá Boleslav